Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Замурняк Тетяна Василівна

Замурняк Тетяна Василівна має повну вищу освіту, закінчила Кам’янець- Подільський педагогічний університет ім. І.Огієнка у 2007 році, отримала кваліфікацію «Вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання». Педагог працює в Шепетівському ЗДО №7 «Дюймовочка» з вересня 2008 року.
Замурняк Т.В. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії від 22.03.2022 .
У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 30 годин на тиждень, працює з дітьми старшого дошкільного віку.
Педагог пройшла курси підвищення кваліфікації при ХОІППО 22.01.2021 № 0303 (60 годин) та отримала сертифікати за темами: «Інноваційні методики формування пам’яті і логіки у дошкільнят. ТРВЗ.» (2 години), «Адаптація і соціалізація дітей з особливими освітніми потребами в умовах дитячого учнівського колективу» ( 2 години), « Теорія і методика освіти для сталого розвитку у дошкільних навчальних закладах» (8 годин), «Інновації в освітньому процесі ЗДО»( 10 годин), «Рівні серед рівних: інноваційні підходи до навчання дітей з ООП» (8 годин).
Замурняк Тетяна Василівна за час роботи зарекомендувала себе відповідальним, компетентним педагогом. На достатньому рівні володіє методикою дошкільного виховання, знає психологію дошкільника. Практикує інтегровані заняття, які сприяють виробленню у дитини уміння жити в цілісності та застосовувати набуті знання в різних сферах діяльності. Заняття та режимні моменти проводить комплексно, використовуючи диференційований та індивідуальний підхід до дітей, що сприяє оптимальному розвитку кожного дошкільника. Під час проведення різних видів роботи з дітьми перевагу надає ігровим методам та прийомам, що сприяє невимушеному засвоєнню кожною дитиною необхідних знань, умінь та навичок, створює умови для повноцінного розвитку дітей. Завдяки своїй компетентності, педагогічній грамотності досягає позитивних результатів у роботі із дітьми.
Значну увагу спрямовує на пізнавальний розвиток дошкільника. Розробила методичний посібник «Про довкілля дбаю – сміття не залишаю», який розкриває актуальну в наш час проблему, формування ідей сталого розвитку, екологічної свідомості та екологічної культури дошкільників.
Включає у собі розроблений проєкт «Ми - друзі планети Земля», де діти дізнаються про сміття, навчаються сортувати його, а також знайомляться з папером, можливість вторинного використання паперу та роблять папір з власноруч, систему роботи з дітьми старшого дошкільного віку «Чиста і здорова країна», конспекти занять, розваг, поради батькам, тренінг для батьків «Ми – створіння природи, і маємо жити в гармонії з нею», дидактичні ігри тощо. Даний посібник сприяє формуванню спостережливості у дітей, розвиває пізнавальну активність, мислення, уяву, зв’язне мовлення, розширює знання дітей про навколишній світ, сталий розвиток.
Замурняк Т.В. створила розвивальне середовище, структурними елементами якого є системи розвивальних, дидактичних ігор.
Завдяки тісній взаємодії з батьками, створила належні умови для цікавого і змістовного перебування дітей в групі. Батьки – активні учасники освітнього процесу в групі, залучаються до проведення занять, свят, розваг.
Постійно підвищує свій професійний рівень, педагогічну майстерність шляхом самоосвіти, впровадження в практику досвіду колег міста, області. Брала участь у регіональній науково-практичній онлайн конференції «Освіта дітей раннього та дошкільного віку: виклики та перспективи» м. Хмельницького 2021 року, її стаття «Дитячий садок – осередок для сталого розвитку» увійшла до збірника наукових та науково-методичних праць, за що була сертифікована.
Нагороджена дипломом ІІ ступеня Виставки педагогічних інновацій «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» 2017, Подякою управління освіти Шепетівської міської ради 2021 року.
Активний учасник методичних заходів, що проводяться в місті та закладі.
Додержується педагогічної етики, поважає гідність дитини. Чесна, порядна, доброзичлива, відповідальна.
Користується повагою дітей, колег, батьків. Активна в суспільному житті закладу.