Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Illustration

Волинець Юлія Миколаївна

Product Manager


Волинець Ю.М. має повну вищу освіту, закінчила Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний кваліфікація - вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання. Педагог працює в Шепетівському ЗДО №7 «Дюймовочка» з серпня 2020 року. Волинець Ю.М. не атестувалась.
У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 25 годин на тиждень, працює вихователем з дітьми старшої дошкільного віку в інклюзивній групі.
Волинець Ю.М. за час роботи зарекомендувала себе відповідальним, компетентним педагогом. На достатньому рівні володіє методикою дошкільного виховання, знає психологію дошкільника. Разом з вихователями на групі практикує інтегровані заняття, які сприяють виробленню у дитини уміння жити в цілісності та застосовувати набуті знання в різних сферах діяльності. Педагог володіє знаннями про інноваційні технології, інтерактивні методи та прийоми під час проведення сучасного заняття, особливості і закономірності розвитку різних категорій осіб з психофізичними вадами. Під час своєї роботи здійснює індивідуальний та диференційований підхід до вихованців з вадами психофізичного розвитку, формує готовність здорових дошкільників до позитивної спільної взаємодії з однолітками, що потребують корекції психофізичного розвитку, успішно проводить роботу з батьками щодо дітей з ООП.
Завдяки своїй компетентності, педагогічній грамотності досягає позитивних результатів у роботі із дітьми. Планує і організовує заходи з дітьми у нестандартних формах - уявні екскурсії, подорожі, що пов’язані казковими сюжетами. Значну увагу спрямовує питанню «Соціальної адаптація дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами».
Завдяки тісній взаємодії з педагогами та батьками, створила належні умови для цікавого і змістовного перебування дітей в групі.
Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, зокрема, шляхом участі в роботі семінарів, педагогічних рад, методичних об’єднань.
Додержується педагогічної етики, поважає гідність дитини. Чесна, доброзичлива, відповідальна. Користується повагою дітей, колег, батьків. Активна в суспільному житті закладу. Постійно бере на себе різні ролі під час розваг та свят .