Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Луць Юлія Петрівна

Луць Юлія Петрівна має базову вищу освіту, закінчила Хмельницьке педагогічна училище 1987 році, де здобула кваліфікацію - вихователь в дошкільних закладах. Педагог працює в Шепетівському ЗДО №7 «Дюймовочка» з 2005 року вихователем.

Луць Ю.П. має 11 т.р. підтверджений рішенням атестаційної комісії Шепетівського ЗДО №7 від 22.03.2022. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 30 годин на тиждень, працює з дітьми старшого дошкільного віку.

Педагог пройшла курси підвищення кваліфікації при ХОІППО 22.01.2021 № 0324 (60 годин)та отримала сертифікати за темами: «Методичні розробки для навчання та розвиткі дітей дошкільного віку»( 2 години), «Підготовка до школи у ЗДО: практичні інструменти та цікаві ідеї» (2 години), «Розвиток мислення та мовлення як складова розвивальних занять для дошкільнят» (2 години), «Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання» (2 години), «Інклюзивне навчання дітей з ООП: організація освітнього процесу та його компоненти» (2 години), «Адаптація і соціалізація дітей з особливими освітніми потребами і умовах дитячо-учнівського колективу» (2 години).

За період роботи зарекомендувала себе відповідальним, творчим педагогом, яка володіє методикою дошкільного виховання, достатньо знає психологію дошкільника, вміло вирішує питання особистісно-орієнтованого підходу до дітей.

Практикує інтегровані заняття, які сприяють виробленню у дитини уміння жити в цілісності та застосовувати набуті знання в різних сферах діяльності. Враховує індивідуально-психологічні особливості дітей, що сприяє забезпеченню належного рівня засвоєння знань дітей дошкільного віку.

Працюючи за освітньою програмою «Впевнений старт», значну увагу приділяє логічному мисленню. Розробила методичний посібник

«Математичний планшет-іграшка що навчає», у якому розкриває актуальну в нас час проблему з розвитку логіко-математичних умінь у дітей дошкільного віку. Створення відповідних умов для формування пізнавальної діяльності дошкільника та отримання знань про геоборд, як математичний планшет для навчання та фантазування.

Розроблені нею дидактичні ігри сприяють розвитку у дітей логічного мислення, пам’яті, уваги, уяви.

Завдяки тісній взаємодії з батьками, створила належні умови для цікавого і змістовного перебування дітей в групі та ігровому майданчику.

Постійно підвищує свій фаховий рівень, педагогічну майстерність шляхом самоосвіти та участі в методичних заходах. Користується повагою колег та батьків вихованців. Добре володіє державною мовою, власним прикладом спонукає вихованців та батьків до вивчення рідної мови.

Приймає активну участь у громадському житті закладу та міста. Додержується педагогічної етики, моралі, поважає гідність дитини. Чесна, добросовісна, сумлінна