Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Кондратюк Любов Олександрівна

Кондратюк Л.О. має повну вищу освіту, у 2010 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет і отримала кваліфікацію «Педагогіка та методика середньої освіти. Українська мова та література ». Педагог працює в Шепетівському ЗДО №7 «Дюймовочка» з листопада 2021 року. Кондратюк Л.О. не атестувалась.

У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 36 годин на тиждень, працює асистентом вихователя з дітьми старшого дошкільного віку в інклюзивній групі.

Кондратюк Л.М. за час роботи зарекомендувала себе відповідальним, компетентним педагогом. На достатньому рівні володіє методикою дошкільного виховання, знає психологію дошкільника. Разом з вихователями на групі практикує інтегровані заняття, які сприяють виробленню у дитини уміння жити в цілісності та застосовувати набуті знання в різних сферах діяльності. Педагог володіє знаннями про інноваційні технології, інтерактивні методи та прийоми під час проведення сучасного заняття, особливості і закономірності розвитку різних категорій осіб з психофізичними вадами. Під час своєї роботи здійснює індивідуальний та диференційований підхід до вихованців з вадами психофізичного розвитку, формує готовність здорових дошкільників до позитивної спільної взаємодії з однолітками, що потребують корекції психофізичного розвитку, успішно проводить роботу з батьками щодо дітей з ООП.

Завдяки своїй компетентності, педагогічній грамотності досягає позитивних результатів у роботі із дітьми. Допомагає планувати і організовувати заходи з дітьми у нестандартних формах - уявні екскурсії, подорожі, що пов’язані казковими сюжетами. Значну увагу спрямовує питанню «Соціальної адаптація дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами».

Завдяки тісній взаємодії з педагогами та батьками, створила належні умови для цікавого і змістовного перебування дітей в групі.

Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, зокрема, шляхом участі в роботі семінарів, педагогічних рад, методичних об’єднань.

Додержується педагогічної етики, поважає гідність дитини. Чесна, доброзичлива, відповідальна. Користується повагою дітей, колег, батьків. Активна в суспільному житті закладу. Постійно бере на себе різні ролі під час розваг та свят .