Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"


Illustration

Булаєвська Лідія Іванівна

Product Manager

Вихователь Булаєвська Лідія Іванівна 1963 року народження, закінчила Хмельницьке педагогічне училище у 1982 р., освіта – базова вища, працює в дошкільному навчальному закладі з 1988 року, педагогічний стаж 39 років.
Булаєвська Л.І. була атестована на підтвердження раніше встановленого 11 т.р. та педагогічного звання «вихователь-методист» у 2018 року.
       Зарекомендувала себе як професійно компетентний педагог, знає психологію дошкільника. Добре володіє нормативно-правовими актами в галузі освіти та методикою дошкільного виховання. Педагог активно використовує в практиці роботи інноваційні освітні технології та методики: ТВВЗ, психолого-педагогічне проектування, методику М.Єфименка. Володіє навичками творчої педагогічної діяльності, відповідно здібностей дітей. Роботу спрямовує на особистісно-орієнтоване навчання та на розвиток пізнавальної сфери дошкільників шляхом ознайомлення з природою. Вміє лаконічно, образно і виразно подати матеріал. Заняття, проведені педагогом, відрізняються системністю, продуманістю всіх етапів, вибору змісту навчального матеріалу, виходячи з індивідуальних особливостей дітей групи.
Набуття досвіду, знань, умінь, розвиток пізнавальної сфери дошкільників грунтується на ефективному поєднанні різноманітних форм, методів, прийомів, на доступності та доцільності пропонованого матеріалу.
Педагог розробила власний методичний посібник «Різнобарвний світ Петриківки», який знайомить дітей з чарівним світом Петриківського розпису, містить систему занять для молодшого та старшого дошкільного віку, має практичну значимість та спрямований на розвиток творчої уяви, образного мислення, зорової та рухової пам’яті, почуття форми, ритму, кольору.
Працюючи над темою Петриківського розпису розробила цікавий практичний матеріал спрямований на розвиток пізнавальної активності, творчих здібностей, художнього смаку, дрібної моторики логічного мислення
Практикує інтегровані заняття, які сприяють виробленню у дитини уміння жити в цілісності та застосовувати набуті знання в різних сферах діяльності. Тому, 95% молодших дошкільників її групи мають високий та достатній рівень.
Нагороджена Почесною грамотою МОН України та в 2008 році присвоєно педагогічне звання «Вихователь-методист».
Підтримує тісний зв'язок з батьками. Використовує різні форми роботи: батьківські збори, бесіди, анкети, консультації, виготовила інформаційні бюлетені. Батьки активні учасники свят, розваг «Квітко, квітко, де твоя домівка?», виставки букетів квітів до Дня народження садочка. Організація роботи з батьками допомагає повноцінно і ефективно здійснювати поставлені освітні завдання.
Завдяки тісній співпраці з батьками створила належні умови для цікавого і змістовного перебування дітей в групі.
Постійно підвищує свій професійний рівень, педагогічну майстерність шляхом самоосвіти, впроваджує в практику досвід колег міста.
Заслуговує на увагу заняття «Ромашка», яке було надруковано в журналі «Бібліотечка вихователя дитячого садка» в 2016р. Педагог завжди вдосконалює свою педагогічну майстерність, приймає активну участь у методичній роботі, а саме протягом 2014-2017рр. була керівником методичного об’єднання в закладі, наставником молодого педагога, в листопаді 2017р. брала участь у методично-інтерактивному семінарі вихователів ДНЗ міста з питання «Новий формат сучасного заняття від А до Я» з відкритим показом інтегрованого заняття «Чарівні візерунки дарує нам Осінь».
Голова ради ЗДО. Активний учасник методичних заходів міста. Бере участь в суспільному житті закладу. Добре володіє державною мовою. Додержується педагогічної етики, поважає гідність дитини. Користується повагою колег та батьків.