Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Інструтор з фізкультури

Illustration

Колеснікова Надія Яківна

Колеснікова Надія Яківна 1962 року народження, має базову вищу освіту, закінчила Хмельницьке педучилище 1981 р., педагогічний стаж -40 років. Працює в Шепетівському ДНЗ №7 «Дюймовочка» вихователем з 1988 року., з вересня 2018 року має 0,5 ставки інструктора з фізкультури. Атестована 29.03.2019 року , як вихователь, за результатами атестації: відповідає посаді, яку займає, відповідає раніше встановленому 11 тарифному розряду відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист».

Пройшла курсу підвищення кваліфікації при ХОІІППО у 2019 році, як інструктор з фізкультури.

Компетентний педагог, добре володіє методикою дошкільного виховання, знає психологію дошкільника, проведення занять з фізичного виховання.

Набуття досвіду, знань, умінь, та навичок дошкільників ґрунтується на ефективному поєднанні різноманітних форм, методів, прийомів, на доступності та доцільності пропонованого матеріалу. Активізувала роботу з фізичного виховання: створила належні умови для оптимізації рухової активності дітей; методично грамотно проводить заняття з фізичної культури за методиками Е. Вільчковського та М. Єфименка;

У своїй роботі проваджує сюжетні заняття, заняття-подорожі, заняття-розваги, які сприяють розвитку фізичних якостей дошкільників. Заняття, ранкову гімнастику, розваги проводить комплексно, використовуючи індивідуальний та диференційований підхід до дітей, що сприяє оптимальному розвитку кожного дошкільника.

Колеснікова Н.Я. розробила методичний посібник «Мій веселий, дзвінкий м’яч» (ефективне використання м’яча у роботі з дітьми дошкільного віку), який сприяє розвитку фізичних якостей, підвищення рівня фізичної підготовки та зміцнення здоров’я дошкільників шляхом використання м’яча, підтримання інтересу до різних видів занять фізичною культурою.

Вихователем розроблено проектну технологію по ознайомленню дошкільників з м’ячами, систему гурткової роботи, а також план співпраці із спортивною школою міста. У досвіді роботи зібрано цікаві заняття, ігри, різноманітні розваги, які приносять малятам радість та сприяють фізичному розвитку. Даний посібник зайняв ІІ місце на обласній виставці педагогічних інновацій «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування - 2019».

Вихователь Колеснікова Н.Я. популяризує займання фізичною культурою та спортом, продуктивно співпрацює з педагогами груп.

Значна увага педагога приділяється підвищенню своєї фахової та методичної майстерності. Створила міні-музей «Мій веселий, дзвінкий м’яч», який містить різні види м’ячів, а також ряд методичних посібників для використання під час роботи з дітьми: «Доріжка здоров’я», доріжка «По слідах», «Футбольне поле», «Забий м’яч». Опрацьовано ряд методичної літератури, опрацьовані матеріали оформлені в зошиті самоосвіти. Творчо використовує передовий педагогічний досвід.

Своїми здобутками ділиться з колегами, надає практичну допомогу педагогам закладу та міста з питань фізичного виховання.

Систематично працює над підвищенням свого фахового рівня, вдосконалює свою професійну майстерність. Завдяки своїй компетентності, педагогічній грамотності внесла вагомий вклад у розвиток закладу з питань фізичного виховання, тому заклад неодноразово посідав призові місця в міських і обласному огляді-конкурсі з даного питання.

Користується повагою колег, батьків, авторитетом в колективі. Активний учасник різноманітних заходів закладу, міста. Постійно бере на себе різні ролі під час розваг та свят .

Добре володіє державною мовою. Пропагує здоровий спосіб життя серед громадськості. Чесна, добросовісна, відповідальна.

Нагороджена Грамотами МОН України, Почесною грамотою управління освіти Шепетівської міської ради у 2018р., Подякою Хмельницької ОДА у 2019 році.