Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Illustration

Вихователь- методист

Гончарук Олена Володимирівна - вихователь-методист Шепетівського ЗДО №7 «Дюймовочка».

Має повну вищу освіту.
Закінчила Кам’янець-Подільський університет у 2011 році, кваліфікація - організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку.
Працює в Шепетівському ЗДО №7 «Дюймовочка» з лютого 2007 року.За час роботи зарекомендувала себе відповідальним, компетентним педагогом. На достатньому рівні володіє методикою дошкільного виховання, знає психологію дошкільника. Практикує інтегровані заняття, які сприяють виробленню у дитини уміння жити в цілісності та застосовувати набуті знання в різних сферах діяльності. Педагог володіє знаннями про інноваційні технології, інтерактивні методи та прийоми під час проведення сучасного заняття, впроваджує програму «Впевнений старт», добре володіє ІКТ.Заняття та режимні моменти проводить комплексно, використовуючи диференційований та індивідуальний підхід до дітей, що сприяє оптимальному розвитку кожного дошкільника. Завдяки своїй компетентності, педагогічній грамотності досягає позитивних результатів у роботі з дітьми.

Поклавши в основу своєї роботи принцип розвивального навчання, педагог урізноманітнює освітній процес різноманітними цікавими заходами та розвагами на українську тематику, проведено ряд занять: « Ми діти твої, Україно!», « Наші символи», «Мова наша калинова», «Вклонімося героям», «Андріївські вечорниці», «Свято закосичення» тощо.  
Активний учасник суспільного життя закладу та міста. Керівник гуртка «Пізнайко» та керівник музею народознавства «Українська світлиця» у закладі.
Вперше атестувалась у 2014 році на кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», підтверджену рішенням атестаційної комісії ДНЗ №7 розробивши посібник «Українська мозаїка», який містить систему роботи та матеріали по ознайомленню дітей з культурними і національними цінностями народу, виховання інтересу до родинних традицій. Весь матеріал згруповано за підрозділами: «Символи-обереги», «Звичаєве коло». Виготовила ряд дидактичних ігор: «Книга правил. Бережіть птахів», «Українські обереги», «Український віночок», «Калинове чудо».
Друга атестація 2019 рік. Атестована на кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». Педагог розробила посібник «Використання інформаційно-комунікативних технологій (презентацій) у розвитку патріотизму старшого дошкільника», який сприяє формуванню пізнавальної активності особистості дошкільника засобами мультимедійних презентацій, що розширюють знання дітей про Україну, її історію, культуру, природні багатства, формують перші наукові народознавчі та історичні поняття, виховують любов до рідного краю, оселі, національних звичаїв та оберегів. Посібник містить систему роботи, матеріали для роботи з дітьми та мультимедійні презентації на дану тематику.
Курси ППД, друк
Нагороди, досягнення( дипломи, виспупи на конференції місцевого та обласного рівня)
Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, зокрема, шляхом участі в роботі семінарів(1), педагогічних рад(2), майстер класів(3), методичних об’єднань(4), вебінарів(5).