Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Шепетівськиий ЗДО №7 "Дюймовочка"

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Рік введення в експлуатацію: 1988.
Розмір території: 0,8465 га
Площа закладу: 2253, 7 м2, з них опалювальна 1936м2.
Дошкільний заклад має:        - фізкультурний та музичні зали;        -музей народознавства "Українська світлиця";        - кабінет практичного психолога;        - кабінет вчителя - логопеда;        - методичний кабінет       - медичну частину (ізолятор та фізкабінет з відповідним обладнанням).           Проблема модернізації змісту дошкільної освіти в ЗДО є актуальною та першочерговою. Організація педагогічного процесу в закладі базується на ідеї розвитку дитини. В усіх вікових групах створено належне предметно-розвивальне середовище.

Фізкультурна зала обладнана фізінвентарем та посібниками відповідно вимог програми, що сприяє високому засвоєнню дошкіль­никами завдань з фізичного виховання. З дітьми, які мають високий рівень розвитку фізичних якостей, вихователь Колесникова Н.Я. проводить індивідуальну роботу поза межами програми розвитку (лазіння по канату, вправи на кільцях, перекладині тощо).

Робота практичного психолога Рибак Л.О. спрямована на охорону психічного здоров’я дошкільників. У закладі працює логопедична група. Вчитель-логопед Яркова Т.Г. проводить роботу з дошкіль­нятами щодо виправлення вад вимови.          Проведено реконструкцію території закладу. Облаштовано аль­пій­ську гірку, пісочниці для ігор, урізноманітнено асортимент квітів, які квітнуть з ранньої весни до пізньої осені.

З метою поліпшення умов, проведено капітальний ремонт опалю­вальної системи, змінено дизайн коридорів.